اخبار نیروگاه طوس
جلسه مشترک دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه طوس و شرکت توزیع برق مشهد
جلسه مشترک دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه طوس و شرکت توزیع برق مشهد

جلسه مشترک دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه طوس و شرکت توزیع برق مشهد

جلسه مشترکی به درخواست دفتر فناوری اطلاعات شرکت توزیع برق مشهد با حضور آقای دکتر رجبی، شهابی، بنی اسدی و پرسنل دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه در مورخ ۹۶/۱۱/۲۳ در نیروگاه طوس برگزار و در رابطه با راهکار دنبال شده توسط دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه طوس با عنوان پورتال سازمانی و راه اندازی یک سیستم جامع مجازی کارامد بحث و تبادل نظر گردید.

جلسه مشترکی به درخواست دفتر فناوری اطلاعات شرکت توزیع برق مشهد با حضور آقای دکتر رجبی، شهابی، بنی اسدی و پرسنل دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه در مورخ ۹۶/۱۱/۲۳ در نیروگاه طوس برگزار و در رابطه با راهکار دنبال شده توسط دفتر فناوری اطلاعات نیروگاه طوس با عنوان پورتال سازمانی و راه اندازی یک سیستم جامع مجازی کارامد بحث و تبادل نظر گردید. در ادامه جلسه سایر سیستم های نرم افزاری پیاده سازی شده در نیروگاه مانند سیستم سیگنال، آرشیو اسناد و … ارائه گردید.
راهکار پیاده سازی شده شرکت مدیریت تولید برق طوس با نام پورتال نیرو برای فراهم نمودن یک بستر جامع مجازی به منظور گردآوری بهترین نسخه های نرم افزاری در هر حوزه ارائه شده و با تدوین استانداردها و پیاده سازی ماژول های نرم افزاری پایه، امکان ارتباط بین نرم افزارهای مختلف را تسهیل نموده است.
آقای دکتر رجبی در انتهای جلسه اظهار امیدواری کردند با توجه به وجود اشتراک های زیاد بین نیازمندی های نرم افزاری در نیروگاه و شرکت توزیع، همکاری مشترکی در این خصوص آغاز و طی آن یک سیستم نرم افزای جامع، فراگیر و سازگار با نیازها و تکنولوژی روز، تولید و راه اندازی شود.

About The Author

نوشته های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *